Napisane przez dnia 2013/06/23 w Materiały dydaktyczne | Brak komentarzy

Elektroniczne multi tablice,

Elektroniczne multi tablice, czyli inaczej mówiąc tablice interaktywne (zobacz) to bardzo nowoczesne urządzenia, które łączą w sobie cechy dużych ekranów projekcyjnych oraz myszki i klawiatury.

tablica interaktywna

Foto: 3lo.bialystok.pl

Krótko mówiąc multi tablice dają nam…

Krótko mówiąc multi tablice dają nam mnóstwo nowych możliwości. Stojąc przy nich można jednocześnie obsługiwać komputer, uruchamiać programy itp., jak i normalnie pisać i rysować na powierzchni tak jak w przypadku tradycyjnej tablicy. Multi tablice są z powodzeniem wykorzystywane do uatrakcyjniania pokazów, prezentacji, wykładów, szkoleń i lekcji szkolnych, multi tablice cieszą się ostatnio ogromnym powodzeniem właśnie w szkołach, gdzie znajdują szerokie zastosowanie.

Dzięki temu, że nauka i technika…

Dzięki temu, że nauka i technika stale się rozwijają, multi tablice i inne nowoczesne urządzenia stają się coraz tańsze, a więc tym samym łatwiej dostępne i popularne. Elektroniczne tablice wymagają do prawidłowego funkcjonowania komputera, projektora i samej tablicy. Jeśli mają one być skuteczne i wygodne, to szkoły jak najbardziej powinny się w nie zaopatrywać.

Kliknij w brzuszek

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>